27 – 28 березня ц.р. в Художньому професійно-технічному училищі № 14 селища Івано-Франкове втретє відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересту» ім. Й.П. Станька..

Бажання перевірити себе у професійній майстерності виявили 21 учасників з Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.. В.Ю. Шкрібляка Чернівецької області, Косівського училища прикладного декоративного мистецтва Івано-Франківської обл., Луцького вищого професійно-технічного училища будівництва та архітектури Волинської обл.., Тернопільського вищого професійно-технічного училища технологій та дизайну та закладів Львівщини, а саме: Золочівського професійного ліцею, Боринського професійного ліцею народних промислів та ремесел, Нижанковицького професійного ліцею, Львівського вищого професійно-технічного училища дизайну та будівництва, а також Художнього професійно-технічного училища № 14. Програма конкурсу включала теоретичний та практичний тури, підготовку домашнього завдання. Серед насиченої програми змагань, учасники також здійснили пізнавальні екскурсії старовинною частиною міста Львова, Львівською національною картинною галерею та побували у Львівському музеї барокової скульптури Іоана Пінзеля. Під час семінарів, що проходили в рамках конкурсу, фахівці могли обмінятись думками та професійним досвідом.

Професійне журі визначило переможців. І місце цього річ зайняв учень 34 групи ХПТУ №14 Дмитро Шавала, ІІ місце у третьокурсника Косівського училища Антона Терешка. Обидва конкурсанти отримали у подарунок набори різьбярських інструментів професійного німецького виробництва від Голови асоціації деревообробників України п. Руслана Ющишина. ІІІ місце посів учень 24 групи ХПТУ №14 Ігор Заставний та був нагороджений призом від власника «Творчої Столярної Майстерні» п. Василя Ілечка – електрофрезером. IV місце в учня Нижанковицього професійного ліцею Назара Юрчишина. За старання як нагороду отримав електрофрезер від директора ТзОВ «Юрвіт» п. Віталія Гугуся. V місце в учня 34 групи ХПТУ №14 Олега Свистака та електролобзик, як подарунок від директора Страдчівського навчально - виробничого комбінату п. Михайла Свистака. VІ місце посів конкурсант від Вижницького колледжу Богдан Цицак. Нагороджений призом, шуруповертом від директора ПАТ «Явір» Василя Пянікова.

Крім цього, всі переможці та учасники конкурсу були нагородженні грамотами та подяками. Та найціннішим, мабуть, залишиться перший професійний досвід.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: