В плідній співпраці народжуються і реалізовуються цікаві проекти. 
Днями, в приміщенні Новояворівського міського краєзнавчого музею відкрилася виставка художніх робіт учнів Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П.Станька на тему - "Великдень" та "Травень - місяць матерів".
На відкритті виставки були присутніми учні 8-9-х класів Шклівської та Новояворівських шкіл, запрошені для ознайомлення із професіями, які освоюють учні училища, а це: живопис, різьба та столярство, а також рогозоплетіння та ковальство, як додаткові професії. Тож, захід мав ще й профорієнтаційне навантаження. 
Директор музею Леся Більська представила учасників виставки, а майстер виробничого навчання з живопису Наталія Дюг розповіла про основні техніки розпису, яких навчають учнів училища. Заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Плесак озвучила можливості працевлаштування та подальшого навчання у вишах після закінчення училища. Виставка триватиме до 07 червня 2019 року і всі охочі зможуть ознайомитися з роботами юних митців та помажних метрів різьбярського мистецтва. От-от розпочнеться вступна кампанія і в училищі очікують на поповнення талановитими учнями з району і областей України.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: