7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній день здоров’я. Саме в цей день у 1948 році була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), членами якої поступово ставали різні країни світу, зокрема і Україна. 

"Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад” – визначення ВООЗ.
Ми добре знаємо, що здоров’я – найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починає цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу.

                                        7 правил здорового способу життя

Правило № 1
Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування!.
Правило № 2
Активність, активність і ще раз активність!
Правило № 3
Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний із шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія.
Правило № 4
Основа здорового способу життя - правильний розпорядок дня.
Правило № 5
Одне з найважливіших правил здорового способу життя - це позитивний настрій!
Правило № 6
Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе!
Правило № 7
Вести здоровий спосіб життя легше не поодинці, а в компанії. В ідеалі, звичайно, потрібно, щоб усі навколо дотримувалися такої ж життєвої позиції - разом веселіше і є дух суперництва.

Здоров’я – це дар самій людині. Його треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя.

Пам’ятайте про це щохвилини, щогодини.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: