Освітня Академія зібрала за круглим столом керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини. Своїм баченням перспективи профтехосвіти поділився директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска. 

Гевало Василь Михайлович спільно із директорами інших училищ стали учасниками тренінгу із вибудовування стратегії майбутнього розвитку ввірених навчальних закладів. 

 

Департамент освіти і науки ЛОДА спільно за підтримки проєкту EU4Skills та міжнародною організацією GIZ, Гармонія рішень,планів і можливостей , Програма особистого та професійного розвитку провели інтерактивні дводенні навчання для директорів ЗПТО. Основними завданнями такого заходу є підвищення ефективності управління, стратегія розвитку професійної освіти, формування ефективного колективу та іміджу освітнього закладу.
Цей захід спрямований на вдосконалення та розвиток. Кожен директор закладу професійної освіти лідер в своєму освітньому середовищі, але інколи цього недостатньо, аби сформувати хороший колектив. Саме тому в програмі навчання багато уваги приділено формуванню команди та партнерству. Мережа закладів широко розкинута по населених пунктах області і не так часто, особливо зараз, є можливість зібратися, щоб поспілкуватись чи обмінятись досвідом. Дуже важливо, що керівники закладів ПТО почули загальноукраїнську та регіональну стратегію розвитку професійної (професійно-технічної) освіти. Відтак є розуміння як планувати роботу та модернізовувати навчальні заклади на наступні роки. Переконаний, що за ці два дні всі учасники Освітньої академії отримали багато емоцій, знань та досвіду. 

Начальник відділу інновацій, дистанційного навчання,
координації діяльності закладів вищої освіти і науки,
професійної освіти департаменту освіти і науки
Львівської ОДА Іван Пикус.


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: