Новини

Добрі справи роблять тихо, але окремі події потребують розголосу, бо саме вони можуть стати гарним прикладом для наслідування.
Хочемо поділитися результатом волонтерського проекту до якого були залучені школярі однієї з найстаріших шкіл Англії та викладачі і учні українського Художнього Училища Ім. Й.Станька. В деталях все відбувалося наступним чином: за ініціативи вчителя історії школи у Варіку (Англія) було проведено ряд заходів, в ході яких учнями було зібрано значні кошти, на які придбали дві машини швидкої допомоги і відправили в Україну на допомогу потерпілим від воєнних дій. Тим часом до адміністрації ХПТУ ім. Й.Станька звернувся меценат з Англії українського походження Андрій Вельгош і запропонував створити пам’ятний декоративний пласт, як вдячність за допомогу дружнім англійським учням.
Над декоративно-рельєфним пластом працювала команда викладачів, учнів та випускників училища.
Автор ідеї – Олексій Зварич, викладач художніх дисциплін училища
Автор композиції проекту - Василь Гевало, директор училища
Виконавці проекту – Василь Гевало і Наталія Дюг, викладач художніх дисциплін
Програмування – Андрій Стахник, заступник директора училища
Технічне виконання в матеріалі - Мирон Гащук, оператор ЧПУ
Ручна робота – різьблення - Андрій Коцун, випускник училища 2006 року
Ручна робота декору пласту – Назар Перепелиця, учень ІІІ курсу училища під керівництвом Богдана Бакальця, майстра виробничого навчання художнього різьблення по дереву
Інформаційний супровід та фото – Світлана Плесак, заступниця директора училища
 
Від імені українського народу, висловлюємо вдячність за допомогу та пожертву в такий складний для України час. Разом переможемо!

 У всі часи, у найважчі хвилини, людство рятувалося мистецтвом. Чимало талантів розвинулося саме в часі війни. Адже небезпека загострює відчуття, а емоції знаходять вихід через поезію, музику, малюнок, вишивку тощо.

Музей художніх ремесел Яворівщини відвідали поціновувачі прекрасного із різних куточків України (Київ, Харків), а також з-за океану - волонтери-медики із США та Канади.

Занурившись в атмосферу творчості, на коротку хвилинку обличчя наших гостей стають світлими і на устах з'являється посмішка.

Краса врятує світ! Поки наші захисники тримають удар в гарячих точках України, ми можемо мріяти про квітучу, яскраву, мирну Батьківщину.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hptu14.com.ua/novyny.html#sigProGalleria2474b3e9ae

Плекаємо традиції святкування Великодня. Майстер-клас з писанкарства для маленьких переселенців, які проживають в гуртожитку Художнього училища ім. Й.Станька провела практичний психолог училища Мирослава Покрищук. Діти довідалися про давні звичаї величного свята, про символи і їх значення. Разом молилися, співали і мріяли.
Миколка і Валерія прибули зі столиці, а Злата - з Ірпіня.
Цьогоріч Великдень святкуватимуть на Львівщині. Хочеться, щоб Воскресіння Господнє запам'яталося їм лише світлими спогадами. Хай всі діти України частіше посміхаються, радіють життю і зростають у квітучій, вільній, мирній державі!

Сторінка 1 з 53