Новини

1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця хвороба. Але ми повинні пам'ятати про цю загрозу кожного дня. Адже проблема ВІЛ/СНІДу стосується кожного і потрібно не бути байдужими до власного життя та життя інших.
Саме для цього практичний психолог Покрищук Мирослава та соціальний педагог Батюк Олександра провели годину спілкування «ВІЛ та СНІД - міфи та реальність», під час якої, учні отримали інформацію про шляхи передачі ВІЛ/СНІД, про безпечну та відповідальну поведінку кожного із нас, переглянули відеоролики на дану тематику.
На завершення разом з учнями було створено червону стрічку, як знак розуміння і підтримки ВІЛ - інфікованих та надії на майбутнє без СНІДу!
Спільною молитвою пом'янули душі замордованих найстрашнішою смертю.
Вихователі гуртожитку Художнього училища ім. Й.Станька Мирослава Покрищук та Леся Батюк впродовж двох тижнів організовували для учнів перегляд українського серіалу "І будуть люди", а на завершення, спільно із бібліотекарем Надією Пужак провели тематичний вечір-реквієм.
На знак пам'яті про жертви Голодоморів засвітили свічки.

Освітня Академія зібрала за круглим столом керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівщини. Своїм баченням перспективи профтехосвіти поділився директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска. 

Гевало Василь Михайлович спільно із директорами інших училищ стали учасниками тренінгу із вибудовування стратегії майбутнього розвитку ввірених навчальних закладів. 

 

Департамент освіти і науки ЛОДА спільно за підтримки проєкту EU4Skills та міжнародною організацією GIZ, Гармонія рішень,планів і можливостей , Програма особистого та професійного розвитку провели інтерактивні дводенні навчання для директорів ЗПТО. Основними завданнями такого заходу є підвищення ефективності управління, стратегія розвитку професійної освіти, формування ефективного колективу та іміджу освітнього закладу.
Цей захід спрямований на вдосконалення та розвиток. Кожен директор закладу професійної освіти лідер в своєму освітньому середовищі, але інколи цього недостатньо, аби сформувати хороший колектив. Саме тому в програмі навчання багато уваги приділено формуванню команди та партнерству. Мережа закладів широко розкинута по населених пунктах області і не так часто, особливо зараз, є можливість зібратися, щоб поспілкуватись чи обмінятись досвідом. Дуже важливо, що керівники закладів ПТО почули загальноукраїнську та регіональну стратегію розвитку професійної (професійно-технічної) освіти. Відтак є розуміння як планувати роботу та модернізовувати навчальні заклади на наступні роки. Переконаний, що за ці два дні всі учасники Освітньої академії отримали багато емоцій, знань та досвіду. 

Начальник відділу інновацій, дистанційного навчання,
координації діяльності закладів вищої освіти і науки,
професійної освіти департаменту освіти і науки
Львівської ОДА Іван Пикус.

View the embedded image gallery online at:
http://www.hptu14.com.ua/novyny.html#sigProGalleria08621b161b

День студента - свято молодих, завзятих і веселих здобувачів освіти. Студенти по-різному відзначають цей день, а наші відсвяткували його в оригінальний спосіб в товаристві клишоногих.
Сезонні зміни в природі невблаганні. В цей час туристів стає все менше і менше. Природа поступово готується до зимового відпочинку. Не виняток - мешканці Ведмежого Притулку Домажир. Отже, важливо зберегти все, чим послуговувалися в літній період, а це дерев'яні лісові меблі, батут, квіткові вазони та інші вразливі до зовнішніх впливів речі.
Дирекція ведмежого притулку звернулася по допомогу до нас, адже від початку заснування даного Ведмежого краю на Яворівщині у нас склалися дружні відносини та плідна співпраця. Більшість дерев'яних скульптур та малих архітектурних форм виготовлялися учнями Художнього училища ім. Й.П.Станька столярного та різьбярського відділів, а учні-живописці створювали внутрішню оздобу альтанок.
Цього разу на заклик побути волонтерами відгукнулися учні ІІІ курсу - різьбярі - Папаєвич Юрій, Бардин Денис, Хлян Денис, Сапило Руслан, та столярі - Лугові Павло і Петро, Гірник Назар, Яворський Юрій, Мелешко Артем. Супроводжували учнів і допомагали їм соціальний педагог Леся Батюк та майстер виробничого навчання Володимир Мурин.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Плесак
«Любов виникає з любові:
коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю»
Григорій Сковорода
Ці слова відомого українського мудреця-гуманіста Григорія Сковороди найбільш влучно відображають актуальну проблему сьогодення: проблему взаєморозуміння.
Ми всі різні, але ми — рівні. Кожна людина має право жити в мирі. А це означає, що бути толерантним не значить залишатися пасивним перед обличчям расизму, ксенофобії, гендерної або расової дискримінації, насильства тощо, або ж мовчати, коли люди стикаються із жорстоким ставленням.
Щороку в нашому училищі проходять заходи до Міжнародного дня толерантності, який відзначають 16 листопада.
Цьогоріч запланована година спілкування « Територія толерантності» відбулася з переглядом відеофільму,повідомленням цікавих фактів, а активні учні- живописці підготували тематичний відеоролик.
Окрема подяка Софії Сторощук, учениці 26 групи, за проявлену ініціативу та відеомонтаж.
Соціальний педагог Олександра Батюк

Сторінка 1 з 49