jivopisЯким буває світ живопису? Трішки загадковим і обов'язково яс-кравим. Із кольорових плям поволі народжуються образи. Це чудосвіт, де завжди панує гармонія і творче натхнення, де душа митця у палітрі кольорів знаходить своє відображен-ня.

А якою є тоді душа Яворівщи-ни? Вона як народна іграшка, або як тут кажуть, забавка, така проста і барвиста, але обов'язково перша, що допомагає людині розпізнати світ на світанку власного життя. Це одна з головних приваб яворівського мис-тецтва, що передалась як духовна спадщина від пращурів.

Художнє професійно-технічне училище № 14 смт. Івано - Франкове – освітній, творчий та професійний осередок, де гармонійно поєднано дотримання традицій народного мистецтва із сучасними напрямками мистецтва.

Якщо Тобі близький цей на-прямок мистецтва, хочеш, щоб в майбутньому це стало твоєї професі-єю, то наш навчальний заклад за-прошує на навчання юнаків та дівчат за спеціальностями:

  • «Живописець. Художник ро-змальовування по дереву». На базі основної школи (9 класів). Термін навчання – 3 роки.
  • «Живописець. Художник ро-змальовування по дереву». На базі повної загальної середньої освіти (11 класів). Термін навчання – 1,5 року.

В програму навчання входять теоретичний та практичний курси, а також проходження виробничої практики, де здібних і перспектив-них учнів охоче залишають і працев-лаштовують.

Обравши дану професію, Ти вивчатимеш такі академічні художні дисципліни як «Малюнок», «Живо-пис», «Основи композиції», «Пластич-на анатомія». «Скульптура», «Шриф-ти». Завдяки навчанню наших досві-дчених наставників, опануєш уніка-льними техніками живопису: акваре-льним, пастельним, темперним, олій-ним, використовуючи такі матеріали як дерево, скло, кераміку, тканини, дерево, метал.

Крім цього, Ти матимеш змогу попрактикуватись в настінному жи-вописі і отримаєш цінні знання та навики з іконопису на дерев'яних основах.

Уроки виробничого навчання дадуть змогу створювати свої творчі композиції.


Майстри та учні училища є ак-тивними учасниками в проведенні майстер-класів з яворівського роз-пису. Їхні вироби завжди знаходять свої поціновувачів - від дітей до ми-стецтвознавців. Для Тебе це стане першою сходинкою до Твого ви-знання, реалізації як майбутнього професіонала.

Після завершення терміну навчан-ня Ти можеш:

  • продовжувати навчатись у Львівській академії мистецтв, Ін-ституті мистецтвознавства фі-ліал педуніверситету ім. В. Сте-фаника м. Івано-Франківськ, Ін-ституті архітектури національ-ного університету «Львівська полі-техніка»
  • працевлаштуватись у "Юр-Віт" смт. Івано-Франкове, ПАТ "Явір", "Тесля" смт. Брюховичі, "Га-лімпекс" м. Львів, "Світанок" м. Львів, "Класик-Інтер"єр" м. Львів, "Бакун" м. Львів, на в-цтві народ-них музичних інструментів "Трем-біта" м. Львів, ремонтно - експере-ментальний завод від Львівської залізниці


На замітку:
Будучи нашим учнем Ти забезпечуєшся одноразовим харчуванням, безкоштовним гуртожитком та стипендією (в разі успішного закінчення навчального семестру). Розпис інтер'єру церкви, дитячо-го садка чи школи, картина, яка до-повнює і прикрашає житло – це лише дещиця того, що творчо створює живописець. Будь одним із них!

View the embedded image gallery online at:
http://www.hptu14.com.ua/zhyvopys.html#sigProGalleria28cd0263c4

 


Ви можете поділитись цікавою статтею з друзями в соціальних мережах: